
Hikvision
0,00 ₼
| Kart növü | EM kartı |
| Kart tutumu | 3000 |
| Tədbir tutumu | 10,000 |
| Növ | STN Ekranı |
| Qətnamə | 128 × 64 |
| Göstərici | LED Göstərici (Rabitə/Status) |
| Enerji təchizatı | DC 12V, 0,17 A |
| İşləmə temperaturu | -20°C - 65°C (-4° F - 149° F) |
| İş rütubəti | 10% - 90% (Yoğuşma yoxdur) |
| Ölçülər | 126,5(U)mm×94,5(W)mm×24(Y)mm (4,98" × 3,72" × 0,94") |
| Klaviatura | 13 Açar (0-9, , *, #, Qapı Zəngi) |
| Buzzer | Siqnal |
| Kilid nəzarəti | 1 |
| Çıx düyməsi | 1 |
| Qapı kontaktı girişi | 1 |
| Siqnal çıxışı | Qapı zəngi |
| Rabitə protokolu | TCP/IP |
| Prosessor | 32 bit |