
Hikvision
0,00 ₼
| Audio çıxış | 1 loudspeaker, 1 buzzer |
| Kart növü | EM kartı |
| Kart oxuma məsafəsi | 0 to 5 cm |
| Kartın oxunma müddəti | < 1 s |
| Barmaq izi modulu | Optik barmaq izi modulu |
| Barmaq izi müqayisə rejimi | 1:1 and 1:N |
| Barmaq izinin tanınma müddəti | < 1 s |
| Barmaq izi yanlış qəbul dərəcəsi (FAR) | ≤ 0,001 % |
| Barmaq izinin yalançı rədd edilmə dərəcəsi (FRR) | ≤ 0,01 % |
| Kart tutumu | 3000 |
| Barmaq izi tutumu | 3000 |
| Tədbir tutumu | 100,000 |
| Ölçü | 2.4-inch |
| Qətnamə | 320 × 240 |
| Növ | LCD-TFT ekran |
| Göstərici | Güc/status (qırmızı/yaşıl) |
| Enerji təchizatı | 12 VDC/1 A |
| İşləmə temperaturu | -10 °C ilə +55 °C (14 °F ilə +131 °F arasında) |
| İş rütubəti | 10% - 90% (kondensasiya yoxdur) |
| Ölçülər | 205 mm × 76,5 mm × 37 mm (8,07" × 3,01" × 1,46") |
| Quraşdırma | Səthə montaj |
| Dil | İngilis, Vyetnam, Braziliya Portuqal, İspan, Fransız, İtalyan, Ərəb, Tay, Türk, İndoneziya və Ukrayna |
| Şəbəkə interfeysi | 1 |
| Wiegand | 1 |
| Kilid çıxışı | 1 |
| Çıx düyməsi | 1 |
| Qapı kontaktı girişi | 1 |
| IO girişi | 1 |
| IO çıxışı | 1 |
| TAMPER | 1 |
| USB | 1 |
| Simli şəbəkə | TCP/IP, 10/100Mbps, özünə uyğunlaşma |
| Wi-Fi | Dəstək |
| Əməliyyat sistemi | Linux |