
Hikvision
0,00 ₼
| Audio çıxış | 1 built-in buzzer |
| Kart növü | M1 kartı |
| Kart oxuma məsafəsi | 0 to 4 cm |
| Kartın oxunma müddəti | < 1 s |
| Kart tutumu | 10,000 |
| Tədbir tutumu | 100,000 |
| Hik-Connect | Dəstək |
| Veb brauzer vasitəsilə konfiqurasiya | PC veb konfiqurasiyasını və mobil veb əməliyyatını dəstəkləyin |
| Enerji təchizatı | 12 VDC/1 A |
| İşləmə temperaturu | -30 °C ilə 60 °C (-22 °F ilə 140 °F) arasında |
| İş rütubəti | 0% - 90% (kondensasiya yoxdur) |
| Ölçülər | 57,7 mm × 177 mm × 34,6 mm (2,3" × 7,0" × 1,4") |
| Enerji istehlakı | ≤ 12 Vt |
| Dil | İngilis, Vyetnam, Braziliya Portuqal, İspan, Fransız, İtalyan, Ərəb, Tay, Türk, İndoneziya, Ukrayna və Rus |
| RS-485 | 1, supports OSDP |
| Şəbəkə interfeysi | 1 |
| Wiegand | Wiegand 26/34 |
| Kilid nəzarəti | 1 |
| Çıx düyməsi | 1 |
| Qapı kontaktı girişi | 1 |
| Siqnal girişi | 2 |
| Siqnal çıxışı | 1 |
| TAMPER | 1 |
| Bluetooth | Dəstək |
| Simli şəbəkə | 10/100 Mbps self-adaptive |
| Wi-Fi | 2.4 GHz, IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11d, 802.11e, 802.11h, 802.11i |
| Əməliyyat sistemi | Linux |