
Hikvision
0,00 ₼
| Kart növü | EM kartı |
| Kart oxumaq məsafəsi | 3 cm |
| Kartın oxunma müddəti | 1 s |
| İstifadəçi tutumu | 1000 |
| Kartın tutumu | 5000 |
| Düymə | Fiziki düymələr |
| Göstərici | Dəstək |
| Enerji təchizatı | 12 VDC, 1 A |
| İş temperaturu | -40 °C ilə 65 °C (-40 °F ilə 149 °F) arasında |
| İş rütubəti | 0 % - 90 % (yoğunlaşma olmadan) |
| Ölçülər | 151 mm × 48 mm × 21,5 mm (5,9" × 1,9" × 0,8") |
| Kilid nəzarəti | 1 |
| Çıxış düyməsi | 1 |
| Qapı kontakt girişi | 1 |
| Wiegand | Wiegand out, Wiegand 26/34 dəstəkləyir |
| Wi-Fi | Dəstək |