
Hikvision
0,00 ₼
| Audio çıxış | Quraşdırılmış dinamik |
| Kart növü | M1 kartı |
| Kart oxuma tezliyi | 13.56 MHz |
| Kart oxuma məsafəsi | 0 to 4 cm |
| Kartın oxunma müddəti | < 1 s |
| Ziyarətçi rekordu | 300,000 |
| Ölçü | Main Screen (Operator): 15.6-inch 1920 × 1080 Touch Screen Auxiliary Screen (Visitor): 10.1-inch 1280 × 800 Screen |
| Qətnamə | 1920 × 1080 |
| Göstərici | Qırmızı/yaşıl göstərici |
| Enerji təchizatı | 12 VDC, 5 A |
| İşləmə temperaturu | -10 °C - 50 °C (14 °F - 122 °F) |
| İş rütubəti | 10% - 90% (kondensasiya yoxdur) |
| Şəbəkə interfeysi | 1 |
| Güc interfeysi | Dəyirmi |
| USB | 3 |
| Simli şəbəkə | Dəstək |
| Wi-Fi | Dəstək, 2.4 G |
| Əməliyyat sistemi | Android 11 |
| Piksel | 2 MP |
| Lens | 2 |
| WDR | Dəstək |
| Video standart | PAL (Defolt)/NTSC |