
Hikvision
0,00 ₼
| Audio giriş | Dəstək deyil |
| Audio çıxış | Quraşdırılmış dinamik |
| Üz tanıma məsafəsi | 0.3 m to 1.2 m |
| Üz tanıma dəqiqlik dərəcəsi | ≤ 99% |
| Üz tanıma müddəti | < 0,2 s |
| Kart növü | M1 kartı;DESfire kartı;Felica kartı |
| Kart oxuma məsafəsi | 0 cm to 5 cm |
| Üz tutumu | 100,000 |
| Kart tutumu | 500,000 |
| Tədbir tutumu | 500,000 |
| Ekran ölçüsü | 8-inch |
| Əməliyyat üsulu | Sensor ekran |
| Növ | IPS |
| Qətnamə | 800 × 1280 |
| Video interkom | Dəstək deyil |
| QR kodun tanınması | Dəstək |
| Spoofing əleyhinə üz | Dəstək |
| Vaxt sinxronizasiyası | Dəstək |
| Əlavə işıq | IR əlavə işığı |
| Enerji təchizatı | 12 VDC to 16 VDC |
| İşləmə temperaturu | -10 °C - 50 °C (14 °F - 122 °F) |
| İş rütubəti | 0 - 90% (yoğunlaşma yoxdur) |
| Ölçülər | 172,9 mm × 387,9 mm × 217,9 mm (6,8" × 15,3" × 8,6") |
| Tətbiq mühiti | Daxili |
| Dil | İngilis, İspan (Cənubi Amerika), Ərəb, Tay, İndoneziya, Rus, Vyetnam, Ənənəvi Çin |
| Şəbəkə interfeysi | 1 |
| Siqnal girişi | Dəstək deyil |
| Siqnal çıxışı | Dəstək deyil |
| USB | 1 type-C interface |
| Simli şəbəkə | 1, RJ-45 |
| Wi-Fi | Dəstək, 2.4 G, 802.11b/g/n |
| Əməliyyat sistemi | Android 11 |
| Lens | 2 |
| Qətnamə | 2 MP |
| Video standart | PAL (Defolt) və NTSC |