
Hikvision
0,00 ₼
| Audio input | / |
| Fingerprint capacity | / |
| RS-485 | / |
| USB | 1 USB type-A, only connect to KD9403 |
| Operation method | / |
| Button | 15 physical buttons |
| Installation | Surface mounting and flush mounting |
| Protective level | IP65 |
| Working temperature | -30 °C to 60 °C (-22 °F to 140 °F) |
| Working humidity | 10% to 90% (no-condensing) |
| Dimension (W × H × D) | 76 mm × 145 mm × 28 mm (3" × 5.7" × 1.1") |
| Power supply | 5 VDC, 0.5 A |
| Application environment | Outdoor |
| Material | Plastic |
| Wide dynamic range (WDR) | / |
| Supplement light | / |