
Hikvision
0,00 ₼
| Operating System | Linux |
| Laser Positioning | Supported |
| Indicator | Charging indicator;Working indicator |
| Vibration | Not supported |
| Button | On/Off, Record, capture, tape, PTT, alarm, Fn, menu, up, down, OK |
| Product Weight | 159.5 g (0.4 lb.) |
| Product Dimension | 82.6 × 58 × 29 mm (3.3 × 2.3 × 1.1 inch) |
| Package Weight | 496 g (1.1 lb.) |
| Package Dimension | 188 × 136 × 70.5 mm (7.4 × 5.4 × 2.8 inch) |
| Ingress Protection | IP68 |
| Drop Protection Performance | Drop it twice for each side (6 sides in total) from the height of 2 m on the cement ground. |
| Power Supply Mode | Battery power supply |
| Working Temperature | -20 ℃ to 55 ℃ (-4 °F to 131 °F) |
| Working Humidity | ≤ 90% |
| Sensor Type | 1/3" CMOS |
| Lens Focal Length | 2.4 mm |
| Lens Aperture | F2.2 |
| Stream Type | Main stream;Sub-stream |
| Main Stream Resolution | 1920 × 1080;1280 × 720;720 × 576 |
| Sub-Stream Resolution | 1280 × 720;720 × 576 |
| Main Stream Frame Rate | 25 fps |
| Sub-Stream Frame Rate | 5 fps, 15 fps, 25 fps |
| Video Compression | H.264;H.265 |
| Record Resolution | 720 × 576,1280 × 720,1920 × 1080 |
| Image Resolution | 5M;16M;30M;40M |
| Image Format | JPEG |
| Horizontal FOV | 125° |
| Day/Night Switch | IR cut filter with auto switch (You can see human face within 3 m at night.) |
| White Balance | AWB |
| Digital Zoom | × 4 |
| Audio Compression | G.722.1;PCM |
| Dismountable Battery | Not supported |
| Battery Capacity | 3,220 mAH |
| Battery Life for Record | Recordable not less than 11 hours in 1080p resolution |
| Embedded Storage Capacity | Max. 256 GB |
| Screen Size | 2.0 inch |
| Resolution | 320 × 240 |
| Material | TFT |
| Dial-up | FDD -LTE B1;FDD -LTE B3;FDD -LTE B8;WCDMA B1;WCDMA B8;GSM 900;GSM 1800;FDD -LTE B7;FDD -LTE B20 |
| Wi-Fi Protocol | 802.11b;802.11g;802.11n |
| Wi-Fi Working Mode | STATION |
| Wi-Fi Frequency Range | 2.412 to 2.472 GHz |
| Positioning | GPS;Beidou |
| Bluetooth | 4.0 |
| IR | Supported |
| White Light | Supported |
| Charging Interface | MiniUSB |
| External Interface | USB 2.0 |
| Loudspeaker | Supported |
| MIC | Supported |
| SIM Card Slot | 1 (Nano-SIM) |