
Hikvision
0,00 ₼
| Product Weight | 2 kg (4.4 lb) |
| Product Dimension | 321 × 169 × 41 mm (12.6" × 6.6" × 1.6") |
| Power Supply Mode | External power supply |
| Working Temperature | -20 °C to 60 °C (-4 °F to 140 °F) For temperature measurement: 10 °C to 35 °C(50 °F to 95 °F) |
| Working Humidity | 10 to 90% (no condensation) |
| Sensor Type | CMOS |
| Horizontal FOV | 68° |
| Vertical FOV | 51° |
| Diagonal FOV | 84.8° |
| Embedded Storage Media | TF |
| Embedded Storage Capacity | 32 GB |
| Screen Size | 10 inch |
| Resolution | 1024 × 600 |
| Max. Brightness | 500 cd/m2 |
| Touchscreen | Capacitive touchscreen |