
Hikvision
0,00 ₼
| Protocol | HTTPS, FTP, NTP, SADP, ISAPI |
| Client | HikCentral Pro,HikCentral Master |
| Speaker | 1 build-in speaker |
| Web Browser | Plug-in required live view: IE 10+, Plug-in free live view: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Operating System | Linux |
| Power | 100 to 240 VAC, max. 250 W |
| Operating Condition | -10 °C to 55 °C (-14 °F to 131 °F). Humidity 95% or less (non-condensing) |
| Dimensions | 400 mm × 300 mm × 124 mm (15.75" × 11.81" × 4.88") |
| Installation Method | Desk-mounted |
| Indicator | Power indicator,Hard disk indicator,Network indicator,8 indicator(s) for charging/working/recording/exception |
| Button | Power |
| General Interface | 1 × USB 3.0,2 × USB 2.0,HDMI |
| Body Camera Access Number | Up to 8 body camera(s) |
| Base Paramaters | 5 VDC, 1.5 A for each channel, rate ≥ 8 MB/s |
| EMC | CE-EMC: EN 55032: 2015,EN 61000-3-3: 2013,EN 50130-4: 2011 +A1: 2014,EN 61000-3-2: 2014 |
| Safety | CE-LVD: EN 62368-1: 2014/A11: 2017,CB: IEC 62368-1: 2014+A11 |
| RAM | 1 GB |
| HDD | Up to 4 disk(s) (Max. 8 TB for each disk) and default 2 TB |