
Hikvision
0,00 ₼
| Operation temperature | -25℃ ~ +60℃ |
| Dimension(WxHxD) | 180mm*80mm*105mm |
| Application scenario | Outdoor |
| Color | White |
| Installation height | 1.8 ~ 2.4m |
| Installation method | Wall mounted |
| Bracket | Additional Wallbracket, Adaptor and Fixedbracket |
| Detection Range | 10m |
| Detection Angle | 90° |
| Velocity range | 0.25m/s ~ 2.5m/s |
| Pet Immunity | 10kg |
| Tamper-Proof | Support |
| Battery type | 2×3V 4700mAH Lithium Battery packs |
| Battery life span | 3 years |
| Indicator | Tri-color LED Indicator |
| RF Frequency | 868MHz |
| RF Range | 800m (in open area) |