
Hikvision
0,00 ₼
| Operation Temperature | -10 °C to 55 °C (14 °F to 131 °F) |
| Storage Temperature | -20 °C to 60 °C (-4 °F to 140 °F) |
| Operation Humidity | 10% to 90% |
| IP Rate | IP66 |
| Dimension(WxHxD) | φ38 × 12mm |
| Application Scenario | Portable |
| LED Indicator | Red / Green |
| Button | 2 |
| Tamper Protection | None |
| Signal Strength Indicator | Support |
| Transmission Technology | Tri-X Wireless |
| Transmission Method | Two-Way RF Wireless |
| Transmission Frequency | 433MHz |
| Transmission Security | AES-128 Encryption |
| Transmission Range(Free Space) | 800m |
| Frequency Hopping | Support |
| Enrolling Method | Power up;Remote ID;QR Code |
| Standard Battery Life | Up to 3 years (standby time) |
| Power Supply | Battery Powered |
| Battery Type | CR2035 x 1 |
| Typical Voltage | 3V |