
Hikvision
0,00 ₼
| Installation method | Screw mounting |
| Dimension(WxHxD) | 140 (5.50") x 86 (3.38") x 22 (0.87") mm |
| Battery type | Four AA batteries |
| Power supply | Battery Supply |
| Operation humidity | 10% to 90% (No condensing) |
| Operation temperature | -10 °C to +55 °C (-4 °F to +122 °F) |
| Battery life span | Up to 2 years (standby time) |
| RF frequency | 868 MHz |
| RF modulation | 2GFSK |
| RF distance | 1200m (open area) |