
Hikvision
0,00 ₼
| Installation method | Wall Mounting or Inside 86 box |
| Dimension(WxHxD) | 38x25x18mm |
| Shell material | Plastic |
| Color | White |
| LEDs status | 3, Register/Signal (Green/Red), Power (Green), Relay Status (Blue) |
| Scenario setting | By Alarm, By Operation, By Fault, By Schedule, By Manual |
| Learning button | 1, For register |
| Power supply | AC 100v – 240v, 50/60 HZ |
| Operation humidity | 10%~90% |
| Operation temperature | ﹣10℃~+55℃ |
| Serial port | 1, for debug |
| Relay output | 1, NO/NC (AC 100~240v, Max 13A) |
| RF frequency | 868MHz |
| RF method | Two way communication |
| RF modulation | 2GFSK |
| RF distance | 1600m |
| Wireless security | AES-128 |