
Hikvision
0,00 ₼
| Installation method | Plug into Socket |
| Dimension(WxHxD) | 52*52*88mm |
| Shell material | Plastic |
| Color | White |
| LEDs status | 1 (Green/Red) |
| Scenario setting | By Alarm, By Operation, By Fault, By Schedule, By Manual |
| Learning button | 1, For register |
| Power supply | AC 100v – 240v, 50/60 HZ , Max 10A |
| Operation humidity | 10%~90% |
| Operation temperature | ﹣10℃~+55℃ |
| RF frequency | 433MHz |
| RF method | Two way communication |
| RF modulation | 2GFSK |
| RF distance | 800m |
| Wireless security | AES-128 |