
Hikvision
0,00 ₼
| Power | 12 V DC±15%, max. 4 W |
| Dimension | Φ89.5 × 69.8 mm(Φ3.52” × 2.75”) |
| Operating Condition | -20 °C - 45 °C (-4 °F - 113 °F), Humidity 90% or less (non-condensing) |
| Image Sensor | 1 MP CMOS image sensor |
| Max. Resolution | 1280 (H) × 720 (V) |
| Min. Illumination | 0.01 Lux@(F1.2, AGC ON), 0 Lux with IR |
| Shutter Time | PAL: 1/25 s to 1/50,000 s;NTSC: 1/30 s to 1/50,000 s |
| Day & Night | IR Cut Filter |
| Angle Adjustment | Pan: 0 - 360°, Tilt: 0 - 75°, Rotation: 0 - 360° |
| Signal System | PAL/NTSC |
| Lens Type | 2.8 mm, 3.6 mm, 6 mm optional |
| Focal Length & FOV | Field of view: 70.9° (3.6 mm), 92° (2.8 mm), 56.7° (6 mm) |
| Lens Mount | M12 |
| Supplement Light Type | IR |
| Supplement Light Range | Up to 20 m |
| Smart Supplement Light | Yes |
| Frame Rate | 720p@25fps/720p@30fps |
| SNR | >62 dB |
| Video Output | 1 HD analog output |