
Hikvision
0,00 ₼
| IP Video Input | 32-ch |
| HDMI Output | 4K (3840 × 2160)/60Hz, 4K (3840 × 2160)/30Hz, 2K (2560 × 1440)/60Hz, 1920 × 1080/60Hz, 1600 × 1200/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz, 1024 × 768/60Hz,4K resolution is only available for HDMI.,1920 × 1080/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz, 1024 × 768/60Hz, |
| VGA Output | HDMI,VGA |
| CVBS Output | 1-ch, BNC (1.0 Vp-p, 75 Ω), resolution: PAL: 704 × 576, NTSC: 704 × 480 |
| Incoming Bandwidth | 256 Mbps/200 Mbps |
| Audio Output | 1-ch, RCA (Linear, 1 KΩ) |
| Two-Way Audio | 1-ch, RCA (2.0 Vp-p, 1 k Ω) |
| Network Interface | 2, RJ-45 10/100/1000 Mbps self-adaptive Ethernet interface |
| Power Supply | 100 to 240 VAC ≤ 80 W |
| Consumption | ≤ 30 W |
| Working Temperature | -10° C to +55° C (+14° F to +131° F) |
| Working Humidity | 10 to 90 % |
| Chassis | 1.5U chassis |
| Dimension (W × D × H) | 445 × 400 ×71 mm ( 17.5"× 15.7" × 2.8") |
| SATA | 4 SATA interfaces for four 3.5-inch HDDs |
| eSATA | 1 eSATA interface |
| Capacity | Up to 8 TB capacity for each HDD |
| Serial Interface | RS-485 (half-duplex), RS-232, Keyboard |
| USB Interface | Front panel: 2 × USB 2.0; Rear panel: 1 × USB 3.0 |
| Alarm In/Out | 16/4 |
| Human/Vehicle Analysis | False alarm filtering for 4-ch behavior (line crossing and intrusion) detection for network camera with resolution less than or equal to 4 MP. |
| Decoding Format | H.265/H.265+/H.264/H.264+/MPEG4 |
| Decoding Capability | 12-ch @ 1080p False alarm filtering for 4-ch behavior (line crossing and intrusion) detection for 2 MP, 3 MP, and 4 MP network camera |
| Synchronous playback | 16-ch |
| Recording Resolution | 12 MP/8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/,DCIF/2CIF/CIF/QCIF, |
| Interface | N/A |
| RAID Type | No |