
Hikvision
0,00 ₼
| Power supply | Redundant |
| Chassis | 4U Chassis |
| Applicable Models | DS-A82024D |
| Consumption(with HDDs) | Rated≤ 550 W |
| Environment temperature | Working:5°C ~ 40°C (41°F ~ 104°F);Storage:-20°C ~ +70°C (-4°F ~ +158°F) |
| Humidity | Working;20% ~ 80% (With no icing and condensation);Storage:5% ~ 90%RH (With no icing and condensation) |
| Dimensions(W × D × H) | 447 × 172 × 525mm |
| Weight (without HDDs) | 40 kg |
| MiniSAS interface | 2(12Gbps) |
| Controller Parameters | 1 (12Gbps) |
| HDD slot | 24 |
| Interface/capacity | SAS/1TB,2TB,3TB,4TB,6TB,8TB,10TB,12TB,14TB,16TB |
| Hot-swapping | Supported |
| Structure | Dual controller |