
Hikvision
0,00 ₼
| Gross Weight | 145 Kg (320 lb) /4 in 1 |
| Package Dimension (W × H × D) | 1030 mm × 680 mm × 1150 mm (40.6" × 26.8" ×45.3") |
| Lifespan | Lamp 100,000 hours |
| White Balance Brightness | 6000 cd/m² |
| Color Temperature | 2000 K to 9300 K adjustable |
| Viewing Angle | Horizontal 140°, vertical 140° |
| Contrast Ratio | ≥ 5000:1 |
| Color Uniformity | ≤ ± 0.003Cx,Cy |
| Brightness Uniformity | ≥ 97% |
| Pixel Configuration | SMD Triad LED |
| Pixel Pitch Category | P10 |
| Pixel Pitch | 10 mm |
| Modules Component | 3 × 6 |
| Dimensions (W × H × D) | 960 mm × 960 mm × 102.5 mm (37.8" × 37.8" × 4.0") |
| Resolution | 96 × 96 |
| Area | 0.9216 m² |
| Pixel Density | 10000 dots/m² |
| Lamp Board Housing | With housing |
| Cabinet Material | Magnalium |
| Maintenance Method | Back maintenance |
| Cabinet Flatness | 0.2 mm |
| Protection Level | IP65 both front and back |
| Driving Method | Constant current driving |
| Frame Frequency | 60 Hz |
| Refresh Rate | Up to 3840 Hz |
| Grey Level | Up to 16 bit |
| Display Color | 281 trillion |
| Power Supply | 110~220 VAC ± 15% |
| Max. Consumption | ≤ 780 W/m² |
| Average Consumption | ≤ 260 W/m² |
| Working Temperature | -10-55 ℃ |
| Working Humidity | 10%~80%RH |
| Storage Humidity | 10%~85%RH |
| Storage Temperature | -20~60 ℃ |
| Lamp Encapsulation | Nationstar 3535 |
| Control System | DS-D42C04-H、DS-D42C08-H |