
Hikvision
0,00 ₼
| FRR (False Rejection Rate) | ≤ 0.01% |
| Transmission Rate | 19200bps-N-8-1 |
| Power Supply | 12 VDC ± 10% |
| Working Temperature | -40°C to 70°C (-40°F to 158°F) |
| Working Humidity | 10% to 90% (No Condensing) |
| LED Indicator | Power/Communication |
| FP Module | Optional Fingerprint Module |
| FP Capacity | 5000 |
| Reading Mode | Build-in EM/Mifare/Reading Module |
| Communication Mode | RS-485 |
| FAR (False Acceptance Rate) | ≤ 0.001% |
| Comparison Mode | 1:1/1:N |
| Comparison Time | 1:1 ≤ 1s; 1:3000 ≤ 1.5s |
| Prompt | Buzzer |
| Alarm | Tamper Alarm × 1 |
| Induction Distance | 30mm to 100mm |
| Dimension | 62mm × 132mm × 44mm (2.44” × 5.20” × 1.73”) |
| Water-Proof Level | IP65 |
| Mounting Method | Surface Mounting |
| Processor | 32 Bit High-performance Processor |