
Hikvision
0,00 ₼
| Card type | EM card;M1 card |
| Power supply | 12 VDC, 0.15 A |
| Power consumption | ≤ 1.6 W |
| Working temperature | -20 °C to 65 °C (-4 °F to 149 °F) |
| Working humidity | 10% to 90% (no condensing) |
| Dimensions | 87 mm × 87 mm × 13.3 mm (3.43" × 3.43" × 0.52") |
| Keypad | N/A/12 Keys(0 to 9,*,#) |
| Buzzer | support |
| Wiegand | 1, W26/W34 |