
Hikvision
0,00 ₼
| Fingerprint module | Optical fingerprint module |
| Fingerprint comparing mode | 1:1 and 1:N |
| Screen size | 2.4-inch |
| Type | LCD-TFT display screen |
| Battery | Support |
| Power supply | 5 VDC/1 A |
| Working temperature | -10 °C to +55 °C (14 °F to +131 °F) |
| Working humidity | 10% to 90% (no condensing) |
| Dimensions | 140 mm × 155 mm × 30 mm (5.51" × 6.01" × 1.18") |
| Installation | Wall mounting |
| Color | White |
| Network interface | 1 |
| USB | 1 |
| Wired network | TCP/IP, 10/100Mbps, self-adaptive |