
Hikvision
0,00 ₼
| Card type | M1 card;M1 card content;CPU card No. |
| Card reading frequency | 13.56 MHz |
| Face recognition duration | < 0.33 s |
| Face recognition accuracy rate | >99% |
| Face recognition distance | 0.3 to 1.5 m |
| User capacity | 1000 |
| Card capacity | 3000 |
| Face capacity | 1000 |
| Event capacity | 150000 |
| Screen size | 2.4-inch |
| Resolution | 240 × 320 |
| Type | TFT |
| Operation method | Non touchable |
| QR code recognition | Not support |
| Face anti-spoofing | Support |
| Two-way audio | Support |
| Button | 1 physical call button |
| Power supply | 12 VDC, 1 A, standard PoE |
| Working temperature | -30 °C to 65 °C (-22 °F to 149 °F) |
| Working humidity | 0 % to 90 % (no condensing) |
| Dimensions | 135 mm × 52 mm × 26 mm (5.32" × 2.05" × 1.02") |
| Installation | Wall mounting |
| Protective level | IP65 |
| Language | English, Spanish (South America), Arabic, Thai, Indonesian, Russian, Vietnamese, Portuguese (Brazil), Turkish, French, Traditional Chinese |
| PoE | IEEE802.3at, standard PoE |
| Network interface | 1 |
| Wiegand | 1, supports Wiegand input, single direction |
| Lock control | 1 |
| Exit button | 1 |
| Door contact input | 1 |
| TAMPER | 1 |
| Bluetooth | Support |
| Wired network | 10/100 Mbps self adaptive |
| Wi-Fi | Support |
| Operating system | Linux |
| Resolution | 2MP (video stream:540P) |
| Lens | ×1 |
| Video standard | PAL (Default) and NTSC |