
Hikvision
0,00 ₼
| Audio quality | Noise suppression and echo cancellation |
| Card type | EM card |
| Card reading frequency | 125 KHz |
| Screen size | 4.3 inch |
| Operation method | Capacitive touch screen |
| Type | LCD |
| Face anti-spoofing | Support |
| Power supply | 12 VDC, 1 A (power adapter included) |
| Working temperature | -30 °C to 60 °C (-22 °F to 140 °F) |
| Working humidity | 0 to 90% (No condensing) |
| Dimensions | 91.3 mm × 181.3 mm × 24.5 mm (3.59" × 7.14" × 0.96") |
| Installation | Wall mounting |
| Language | English, Spanish (South America), Arabic, Thai, Indonesian, Russian, Vietnamese, Portuguese (Brazil), Korean |
| Platform | Hik-ProConnect and HikCentral Professional |
| Network interface | 1 RJ-45, 10/100/1000 M self-adaptive |
| Lock control | 1 |
| Exit button | 1 |
| Door contact input | 1 |
| TAMPER | 1 |
| RS-485 | 1 RS-485 (Half duplex, HIKVISION) |
| Wiegand | 1 Wiegand(Hik 26bit,Hik 34bit) |
| USB | 1 |
| Wired network | Support |
| Wi-Fi | Support, 2.4 G, 802.11b/g/n |
| Lens | 2 |
| Resolution | 2 MP |