
Hikvision
0,00 ₼
| Working Temperature | -40°C to 70°C (-40°F to 158°F) |
| Working Humidity | 10% to 90% (No Condensing) |
| Working Current | Max. 600 mA |
| Power Supply | 12 VDC/1 A |
| Audio | Audio Input: Build-in Micro Phone (Sensitivity: -25±3DB),Audio Output: Build-in Loudspeaker (1W), |
| Installation | Wall Mounting |
| Protection Level | IP65 |
| Dimension | 218mm × 78mm × 41mm (8.58" × 3.07" × 1.61") |
| Built-in Micro SD Card | Max. 128G |
| Kamera | 2MP/1080P, IR Light |
| Capability | 50,000 Cards and 200,000 Swiping Card Records |
| Card Reading Mode | Mifare Card |
| Induction Distance | ≥ 2cm |
| Processor | 32 Bit High-performance Processor |
| Communication Mode | Terminal Mode: TCP/IP and RS-485,Card Reader Mode: Wiegand (26/34) and RS-485, |
| Input Interface | Doorbell Button × 1, Door Magnetic Sensor × 1, Alarm Input × 2, Tamper Alarm × 1, Exit Button × 1 |
| Output Interface | Lock Relay × 1, Alarm Output (Doorbell) × 1 |