
Hikvision
0,00 ₼
| Card type | M1 card;M1 card content;DESfire card;Felica card;CPU card No. |
| Hik-Connect | Support |
| Built-in access controller | Support |
| Power supply | 12 VDC to 24 VDC, 1 A |
| Power consumption | ≤ 12 W |
| Working temperature | -40 °C to 70 °C (-40 °F to 158 °F) |
| Protective level | IK09, IP65 |
| Language | Arabic, English, French, Indonesian, Italian, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish (Europe), Thai, Ukrainian, Vietnamese, German, Polish, Hungarian, Czech, Romanian, Bulgarian, Croatian, Serbian, Greek, Slovak, Portuguese, Dutch, and Turkish |
| Network interface | 1 RJ-45 10/100 Mbps self-adaptive |
| Lock control | 1 |
| Exit button | 1 |
| Door contact input | 1 |
| Alarm input | 1 |
| Alarm output | 1 |
| TAMPER | 1 |
| RS-485 | 1,RS-485 (Half duplex,HIKVISION) |
| Wiegand | 1, Wiegand (Hik 26bit,Hik 34bit) |
| SD card slot | null |
| Wired network | 10/100/1000 Mbps self adaptive |
| Wi-Fi | Support |
| Bluetooth | Support |