Hikvision
0,00 ₼
| Card Type | EM card or M1 card |
| Face Recognition Distance | 0.3 to 1.5 m |
| Card Capacity | 6,000 |
| Wi-Fi | Support(model with W only) |
| Operation System | Linux |
| Kamera | 2 MP dual-lens camera, with IR supplement light, WDR |
| LCD screen | 7 inch touch screen; Ratio: 16:9; Resolution: 1024 × 600 |
| 1:N face recognition duration | < 0.5 s per person |
| Face picture capacity | 6,000 |
| Event capacity | 10,000 |
| Fingerprint Capacity | 5,000(Model with F only) |
| Card Reading Distance | 0 to 3 cm |
| Power Supply | 12 VDC/3 A |
| Working Temperature | -30 °C to 60 °C (-22 °F to 140 °F) |
| Working Humidity | 0 to 90% (No condensing) |