
Hikvision
0,00 ₼
| Audio quality | Support noise suppression and echo cancellation |
| Card type | M1 card;DESfire card;Felica card |
| Card presenting mode | Under screen |
| Captured picture capacity | 100,000 |
| Screen size | 8 inch |
| Operation method | Capacitive touch screen |
| Type | IPS |
| Configuration via Web browser | Support |
| Hik-Connect | Support operation via mobile application |
| Video intercom | Support |
| QR code recognition | Support (with QR code module) |
| Face anti-spoofing | Support |
| Face mask recognition | Support |
| Power supply | 12 VDC, 3 A/24 VDC, 1.5 A |
| Working temperature | -30 °C to 60 °C (-22 °F to 140 °F) |
| Working humidity | 0 to 90% (no condensing) |
| Anti-corrosion | 48H (About 2 years protection) |
| Dimensions | 232.5 mm × 29.1 mm × 26.5 mm (9.2" × 1.1" × 1.0") |
| Language | English, Spanish (South America), Arabic, Thai, Indonesian, Russian, Vietnamese, Portuguese (Brazil), Japanese, Korean, and Traditional Chinese |
| Network interface | 1 RJ-45, 10/100/1000 M self-adaptive |
| Lock control | 1 |
| Exit button | 1 |
| Door contact input | 1 |
| Alarm input | 2 |
| Alarm output | 1 |
| TAMPER | 1 |
| RS-485 | 1,RS-485 (Half duplex,HIKVISION) |
| RS-232 | Reserved |
| Wiegand | 1 Wiegand(Hik 26bit,Hik 34bit) |
| USB | 2, one (type C) for inserting module or data transmission, the other (type A) for data transmission |
| Audio output interface | 1 (3.5 mm) |
| Wired network | Support |
| Wi-Fi | Support, 2.4 G |
| Bluetooth | Support |
| RF Frequency | 13.56 MHz |
| Lens | 2 |
| Resolution | 2 MP |
| FOV | HFOV = 41.5°; VFOV = 75.5° |