
Hikvision
0,00 ₼
| Audio quality | Noise suppression and echo cancellation |
| Card type | M1 card |
| Card reading frequency | 13.56 MHz |
| Screen size | 15.6 inch |
| Operation method | Capacitive touch screen, gesture recognition is available |
| Type | IPS |
| Face anti-spoofing | Support |
| Power supply | 12 VDC to 24 VDC, 4 A, Standard PoE |
| Working temperature | -30 °C to 60 °C (-22 °F to 140 °F) |
| Working humidity | 10 to 90% (No condensing) |
| Dimensions | 432 mm × 251 mm × 35 mm (17.0" × 9.9" × 1.4") |
| Installation | Wall mounting, base mounting, and bracket mounting |
| Language | English |
| Platform | Hik-ProConnect and HikCentral Professional |
| Network interface | 2 RJ-45, 10/100/1000 M self-adaptive |
| Lock control | 1 |
| Exit button | 1 |
| Door contact input | 1 |
| Alarm input | 2 |
| Alarm output | 1 |
| TAMPER | 1 |
| RS-485 | 1 RS-485 (Half duplex, HIKVISION) |
| Wiegand | 1 Wiegand(Hik 26bit,Hik 34bit) |
| USB | 1 |
| Wired network | Support |
| Lens | 2 |
| Resolution | 2 MP |
| FOV | HFOV = 88°; VFOV = 44°; DFOV = 108° |