
Hikvision
0,00 ₼
| Card type | EM card |
| Card capacity | 3000 |
| Event capacity | 10,000 |
| Type | STN Screen |
| Resolution | 128 × 64 |
| Indicator | LED Indicator (Communication/Status) |
| Power supply | DC 12V , 0.17 A |
| Working temperature | -20°C to 65°C (-4° F to 149° F) |
| Working humidity | 10% to 90% (No Condensing) |
| Dimensions | 126.5(L)mm×94.5(W)mm×24(H)mm (4.98" × 3.72" × 0.94") |
| Keypad | 13 Keys (0-9, , *, #, Doorbell) |
| Buzzer | Beeper |
| Lock control | 1 |
| Exit button | 1 |
| Door contact input | 1 |
| Alarm output | Doorbell |
| Communication protocol | TCP/IP |
| Processor | 32 bit |