
Hikvision
0,00 ₼
| Input Interface | Exit Button × 1, Door Sensor × 1 |
| Output Interface | Doorbell × 1, E-lock Output × 1 |
| Working Temperature | -20°C to 65°C (-4° F to 149° F) |
| Working Humidity | 10% to 90% (No Condensing) |
| Working Current | 0.17A (without Load) |
| Power Supply | 12V DC |
| Dimension | 126.5(L)mm × 94.5(W)mm × 24(H)mm (4.98" × 3.72" × 0.94") |
| Key Board | 13 Keys (0-9, , *, #, Doorbell) |
| LED Indicator | Power/Status |
| Prompt | Beeper |
| Storage | Storage for 3000 Legal Card Information |
| Processor | 32bit |