
Hikvision
0,00 ₼
| Card type | EM card |
| Card reading distance | 3 cm |
| Card reading duration | 1 s |
| User capacity | 1000 |
| Card capacity | 1000 |
| Button | Physical buttons |
| Indicator | Support |
| Power supply | 12 VDC, 1 A |
| Working temperature | -40 °C to 65 °C (-40 °F to 149 °F) |
| Working humidity | 0 % to 90 % (no condensing) |
| Dimensions | 151 mm × 48 mm × 21.5 mm (5.9" × 1.9" × 0.8") |
| Lock control | 1 |
| Exit button | 1 |
| Door contact input | 1 |
| Alarm output | 1 |
| Wiegand | Wiegand out, supports Wiegand 26/34 |