
Hikvision
0,00 ₼
| Indicator | 1 for power supply |
| Power supply | 12 VDC 0.5A |
| Working temperature | -40 °C to 70 °C |
| Working humidity | 0% to 90% |
| Dimensions | 48 mm × 115 mm × 26 mm (1.9" × 4.5" × 1.0") |
| Installation | Wall Mounting |
| Lock control | 1 |
| Exit button | 1 |
| Door contact input | 1 |
| Alarm input | 2 |
| Alarm output | 1 |
| RS-485 | 1 |
| Wiegand | 1 |