
Hikvision
0,00 ₼
| Card capacity | NA |
| Event capacity | NA |
| Lane width | 650;750;900 |
| Pedestal length | 1200 mm |
| Module selection | YES |
| Pedestal width | 170 mm |
| Wall distance | 20 mm |
| Base | NO |
| Barrier material | Acrylic glass;Stainless steel pipe |
| Application environment | Indoor and outdoor |
| Authentication mode | Face |
| Recommended width | 650 mm |
| Product type | Swing barrier |
| Remote controller type | NA |
| Movement Protrusion Width | 0 |
| Convert Face | NO |
| Door Height | Default(0.79m) |
| Door wing gap | Default:44mm;950mm:70mm |
| Throughput | 20 to 60 persons per minute The actual throughput is affected by the person passing rate and passing method. |
| Lane width | 550 mm to 900 mm (21.65" to 35.4") |
| Barrier material | 8 mm acrylic glass |
| Pedestal material | SUS304 stainless steel |
| Power consumption | Standby: 30 W Working: 80 W Peak: 120 W |
| Working temperature | -20 °C to 65 °C (-4 °F to 149 °F) |
| Working humidity | 10% to 95% (No condensing) |
| Dimensions | Without package: 1200 mm × 218 mm × 1023 mm (47.2" × 8.6\" × 40.3\") With package: 1300 mm × 320 mm × 1080 mm (51.2 × 12.6\" × 42.5\")" |
| Power supply method | 100 to 240 VAC, 50 to 60 Hz |
| Access controller | Not supplied |
| Network interface | NA |
| Lock control | NA |
| Exit button | Main: 2 Sub: 2 |
| Alarm output | NA |
| RS-485 | NA |
| RS-232 | NA |
| Fire alarm input | 1 |
| Motor | Brushless motor |
| MCBF | ≥ 3 million times |
| IR light detectors | 4 pairs |