
Hikvision
0,00 ₼
| Throughput | 20 to 60 persons per minute The actual throughput is affected by the person passing rate and passing method. |
| Lane width | 650 mm to 900 mm (25.6" to 35.4") |
| Barrier material | Acrylic glass |
| Pedestal material | SUS304 stainless steel |
| Power consumption | 75 W (stand by) |
| Working temperature | -30 °C to 65 °C (-22 °F to 149 °F) |
| Working humidity | 10% to 95% (No condensing) |
| Dimensions | Without package: 1205 mm × 146 mm × 1000 mm (47.44" × 5.75\" × 39.37\") With package: 1300 mm × 245 mm × 1100 mm (51.2 × 9.65\" × 43.3\")" |
| Network interface | 10M/100M x 1 |
| Lock control | 2 |
| Exit button | 2 |
| Alarm output | 2 |
| Motor | Brushless motor |
| MCBF | ≥ 3 million times |
| Card | EM card;M1 card |
| Card capacity | 200,000 |
| Event capacity | 250,000 |