
Hikvision
0,00 ₼
| Throughput | 20 to 60 persons per minute The actual throughput is affected by the person passing rate and passing method. |
| Power supply method | 100 to 240 VAC; 50 to 60 Hz |
| IR light detectors | 12 pairs |
| Lane width | 550 mm to 1100 mm (21.65" to 43.31") |
| Working temperature | -25 °C to 65 °C (-13 °F to 149 °F) |
| Barrier material | Stainless steel pipe; Acrylic glass |
| Working humidity | 10% to 95% (No Condensing) |
| Dimensions | Without packaging: 1500 mm × 200 mm × 960 mm (59.06" × 7.87\" × 37.80\") With packaging: 1610 mm × 300 mm × 1100 mm (63.39 × 11.81\" × 43.31\")" |
| Pedestal material | SUS304 stainless steel |
| Application environment | Indoor and outdoor |
| Protective level | IP54 |
| Approval | CE/FCC/CB/RoHS/REACH/WEEE |
| Network interface | 1 |
| RS-485 | 4 |
| RS-232 | 4 |
| Lock control | 2 |
| Alarm input | 4 |
| Alarm output | 4 |
| MCBF | >6 million times |
| Motor | Servo motor |
| Card capacity | 60,000 |
| Event capacity | 180,000 |
| Module selection | NO |
| Authentication mode | Card;Face;Fingerprint;QR code |
| Card type | EM;M1 |
| Wall distance | 100mm |
| Lane width | 600;650;750;900;1100 |
| Recommended width | 650 |
| Pedestal width | 200mm |
| Pedestal length | 1500mm |
| Barrier material | Acrylic glass;Stainless steel pipe |
| Base | YES |
| Base model | DS-K3B601-BASE |