
Hikvision
0,00 ₼
| Module selection | NO |
| Lane width | 550,650,750,900,1100 |
| Pedestal length | 1500 mm |
| Pedestal width | 130 mm |
| Wall distance | 20mm |
| Base | YES |
| Barrier material | Acrylic glass |
| Authentication mode | Card;Face;QR code |
| Card type | EM;M1;Desfire |
| Recommended width | 650 |
| Base model | DS-K3B530X-BASE |
| Product type | Swing barrier |
| Remote controller type | 433 Mhz;868 Mhz |
| Throughput | 30 to 60 persons per minute The actual throughput is affected by the person passing rate and passing method. |
| IR light detectors | 14 pairs |
| Lane width | 550 mm to 1100 mm (21.65" to 43.31") |
| Barrier material | Acrylic glass |
| Pedestal material | SUS304 stainless steel 1.5mm(0.06'') |
| Built-in access controller | Not support |
| Power supply | 100 to 240 VAC; 50 to 60 Hz |
| Power consumption | 75 W (stand by) |
| Working temperature | -20 °C to 65 °C (-4 °F to 149 °F) |
| Working humidity | 0% to 95% (No Condensing) |
| Dimensions | With packaging: 1610 mm (63.39'') × 410 mm (16.14'') × 1255 mm (49.41''); Without packaging: 1500 mm (59.06'') × 130 mm (5.12'') × 1000 mm (39.37''); |
| Application environment | Indoor and outdoor |
| Exit button | 2 |
| Motor | Servo motor |
| MCBF | ≥ 12 million times |