
Hikvision
0,00 ₼
| Communication protocol | ISAPI,ISUP5.0 |
| Wired network | 100Mbps self-adaptive Ethernet |
| Throughput | 30 to 60 persons per minute The actual throughput is affected by the person passing rate and passing method |
| IR light detectors | 24 pairs |
| Lane width | 650 mm to 1100 mm (25.59" to 43.31") |
| Barrier material | Acrylic (10 mm) |
| Pedestal material | SUS304 stainless steel with the thickness of 2 mm (0.08") |
| Supplement light | Yes |
| Power | 100 to 240 VAC; 50 to 60 Hz |
| Power consumption | 85W (stand by) |
| Working temperature | -20 °C to 50 °C (4 °F to 122 °F) |
| Working humidity | 10% to 95% (No Condensing) |
| Dimensions | With packaging: 1905 mm × 550 mm × 1330 mm (75.0" × 21.7\" × 52.4\") Without packaging: 1651 mm × 117 mm × 1020 mm (65.0 × 4.6\" × 40.2\")" |
| Approval | CE/FCC/CB/RoHS/REACH/WEEE |
| Sensor | 2 MP |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Network interface | 1 |
| Lock control | 2 |
| Exit button | 2 |
| Alarm output | 2 |
| TAMPER | YES |
| RS-485 | 4 |
| RS-232 | 2 |
| Wiegand | Wiegand in x 2 |
| Fire alarm input | 1 |
| Case input | 2 |
| Configuration via Web browser | Support |
| Advertisement | Support |
| QR code recognition | Support |
| Built-in face recognition | Support |
| Motor | Drive-Direct servo motor |
| MCBF | ≥ 30 million times |
| Access controller | Supplied |
| Supercapacitor | Supplied |
| Network switch | Supplied |
| Screen size | 6.95 inch |
| Operation method | Non-touch |
| Type | IPS |
| Resolution | 600 * 1024 |
| Face recognition distance | ≤ 2m |
| Face recognition accuracy rate | ≥99% |
| Face recognition duration | 0.2 s |
| Face capacity | 100,000 |
| Card capacity | 500,000 |
| Event capacity | 1,000,000 |
| Lane width | 650,750,900,1100 |
| Pedestal length | 1651 mm |
| Module selection | YES |
| Pedestal width | 117 mm |
| Wall distance | 20mm |
| Base | YES |
| Barrier material | Acrylic glass |
| Application environment | Indoor |
| Authentication mode | Card |
| Card type | EM;Desfire |
| Recommended width | 650 mm |
| Base model | DS-K3B961TX-BASE |
| Product type | Swing barrier |
| Remote controller type | 433Mhz;868Mhz |
| Movement Protrusion Width | 63mm |
| Built-in face recognition | YES |
| Built-in display | YES |