
Hikvision
0,00 ₼
| Module selection | NO |
| Authentication mode | Card;Face |
| Card type | EM;M1 |
| Wall distance | 130 mm |
| Lane width | 600;650;750;900;1100 |
| Recommended width | 600 |
| Pedestal width | 200mm |
| Pedestal length | 200mm |
| Barrier material | Acrylic glass;Stainless steel pipe |
| Base | NO |
| Throughput | 20 to 60 persons per minute The actual throughput is affected by the person passing rate and passing method. |
| Power supply method | 100 to 240 VAC; 50 to 60 Hz |
| Working temperature | -10 °C to 45 °C (14 °F to 113 °F) |
| Lane width | 600 mm ( for Stainless steel pipe ) 600 mm to 1100 mm ( for Acrylic glass ) |
| Barrier material | Stainless steel pipe; Acrylic glass |
| Working humidity | 10% to 95% (No Condensing) |
| Pedestal material | SUS304 stainless steel |
| Dimensions | Without packaging: 1200 mm × 200 mm × 1020 mm (47.2" × 7.9\" × 40.2\") With packaging: 1408 mm × 348 mm × 1156 mm (55.4 × 13.7\" × 45.5\") |
| Application environment | Indoor |
| MCBF | >3 million times |
| Motor | Brush motor |