
Hikvision
0,00 ₼
| Lane width | double:650,750,900,1100,1200;single:650,700,750,800,850,900; |
| Pedestal length | 180 mm |
| Module selection | YES |
| Pedestal width | 180 mm |
| Wall distance | 20 mm |
| Base | NO |
| Barrier material | Acrylic glass |
| Application environment | Indoor |
| Authentication mode | Card;Face;QR code |
| Card type | Desfire;M1;EM |
| Recommended width | 650 mm |
| Base model | NO |
| Authentication exclusionary | Card;Face;QR code |
| Product type | Swing barrier |
| Remote controller type | 433Mhz;868Mhz |
| Movement Protrusion Width | 0 mm |
| Convert Face | NO |
| Door Height | Default(0.95m);1.8m; |
| Door wing gap | Default:50mm |
| AP mode | Not Support |
| Keyfob | Supplied, 433 MHz/868 MHz, within 30 m |
| Throughput | 30 to 60 persons per minute The actual throughput is affected by the person passing rate and passing method |
| Lane width | For pairs mode: 550~1400mm(Gap 50mm,Door wing height 950mm)For full-height door wing 550~900mm (Gap 50mm,Door wing height 1800mm) For single mode: 650~900mm(Gap 25mm,Door wing height 950mm) |
| Distance between barrier and ground | 950mm - 1800mm |
| Barrier material | Acrylic glass or Tempered glass |
| Pedestal material | SUS304 stainless steel with the thickness of 2 mm (0.08") |
| Indicator | Support |
| Power | 100 to 240 VAC; 50 to 60 Hz |
| Power consumption | 36W (stand by) |
| Working temperature | -10 °C to 55 °C (14 °F to 131 °F) |
| Working humidity | 10% to 95% (No Condensing) |
| Dimensions | 180mm x 180mm x 975mm (7.09' x 7.09' x 38.39') |
| Approval | CE/CB/CE-LVD/RoHS/REACH/WEEE |
| Power supply for face recognition module | Supplied |
| Buzzer | Support |
| Access controller | Optional |
| Supercapacitor | Support |
| Network switch | Not supplied |
| Card receiver | Optional |
| Exit button | 1 |
| USB | 1 |
| Fire alarm input | 1 |
| Motor | Brushless motor |
| MCBF | ≥ 6 Millions |
| IR light detectors | Not Support |
| Brake | Support |