
Hikvision
1.322,32 ₼1.148,94 ₼-13%
| Module selection | NO |
| Keyfob | Not support |
| Throughput | 25 to 60 persons per minute The actual throughput is affected by the person passing rate and passing method. |
| Lane width | 550 mm (21.65") |
| Barrier material | SUS304 stainless pipe |
| Pedestal material | SUS304 stainless steel 1.0 mm (mostly) |
| Indicator | Lane status indicator except Pg models. |
| Power consumption | Standby: 25 W Working: 35 W Peak: 45 W |
| Working temperature | -20 °C to 65 °C (-4 °F to 149 °F) |
| Working humidity | 0% to 95% (No condensing) |
| Protective level | IPX4 |
| Dimensions | Without package: 1200 mm × 233 mm × 1000 mm (47.2" × 9.2\" × 39.4\") With package: 1350 mm × 410 mm × 1120 mm (53.1 × 16.1\" × 44.1\")" |
| Approval | CE/CB/RoHS/REACH/WEEE |
| Power supply method | Power supply: 100 to 120 VAC~ / 200 to 240 VAC~, 50/60 Hz, 0.5 A to 1 A,Adapter: 100 to 240 VAC~, 50/60 Hz, 0.5 A to 1 A |
| Door open duration | 5 to 60 sec |
| Power supply for face recognition module | Support |
| Access controller | Not supplied |
| Exit button | Main: 1 Sub: 1 |
| Fire alarm input | 1 |
| Motor | NA |
| MCBF | ≥ 2 million times |