
Hikvision
2.198,43 ₼1.907,19 ₼-13%
| Throughput | 30 to 60 persons per minute The actual throughput is affected by the person passing rate and passing method. |
| Lane width | 550 mm (21.65") |
| Barrier material | 1.2 mm stainless pipe |
| Pedestal material | SUS304 stainless steel 1.2 mm |
| Power consumption | Standby: 15 W Working: 30 W Peak: 40 W |
| Working temperature | -20 °C to 65 °C (-4 °F to 149 °F) |
| Working humidity | 0% to 95% (No condensing) |
| Protective level | / |
| Dimensions | Without package: 502 mm × 202 mm × 1010 mm (19.8" × 8.0\" × 40.0\") With package: 700 mm × 430 mm × 1140 mm (27.56 × 16.93\" × 44.88\")" |
| Approval | CE/CB/RoHS/REACH/WEEE |
| Power supply method | Power supply: 100 to 120 VAC~ / 200 to 240 VAC~, 50/60 Hz, |
| Exit button | 2 |
| Fire alarm input | 1 |
| Audio prompt | Not support |
| Keypad configuration | Support |
| Motor | / |
| MCBF | ≥ 3 million times |
| Access controller | Not supplied |
| Application environment | Indoor |