
Hikvision
0,00 ₼
| Card capacity | 500,000 |
| Event capacity | 500,000 |
| Lane width | 550 |
| Pedestal length | 502 mm |
| Module selection | NO |
| Pedestal width | 202 mm |
| Wall distance | 20 mm |
| Base | YES |
| Barrier material | Stainless steel pipe |
| Application environment | Indoor |
| Authentication mode | Card;Face;QR code |
| Card type | EM;Desfire |
| Recommended width | 550 mm |
| Base model | DS-KSM01/G411 |
| Side pedestal | YES |
| Side pedestal type | fence(130mm) |
| Product type | Tripod Turnstile |
| Movement Protrusion Width | 29 mm |
| Configuration via PC Web | Support |
| Configuration via mobile Web | Support |
| Audio prompt | Support |
| Face recognition | Optional |
| Communication protocol | ISAPI |
| Keypad configuration | Support |
| Throughput | 30 to 60 persons per minute The actual throughput is affected by the person passing rate and passing method. |
| Lane width | 550 mm (21.65") |
| Barrier material | 1.2 mm stainless pipe |
| Pedestal material | SUS304 stainless steel 1.2 mm |
| Power consumption | Standby: 20 W Working: 35 W Peak: 45 W |
| Working temperature | -20 °C to 65 °C (-4 °F to 149 °F) |
| Working humidity | 0% to 95% (No condensing) |
| Protective level | / |
| Dimensions | Without package: 502 mm × 202 mm × 1010 mm (19.8" × 8.0\" × 40.0\") With package: 700 mm × 430 mm × 1140 mm (27.56 × 16.93\" × 44.88\")" |
| Approval | CE/CB/RoHS/REACH/WEEE |
| Power supply method | Power supply: 100 to 240 VAC~, 50/60 Hz, 1A-0.5A |
| Language | Arabic, Indonesian, Japanese, Kazakh, Portuguese (Brazil), Spanish (Mexico), Spanish (Spain), Thai, Russian, English |
| Access controller | Supplied |
| Network interface | 1 |
| Lock control | 2 |
| Exit button | 2 |
| Alarm output | 2 |
| RS-485 | 4 |
| RS-232 | 2 |
| Wiegand | 2 |
| Fire alarm input | 1 |
| Case input | 2 |
| Wired network | 10/100 Mbps self-adaptive Ethernet |
| Motor | / |
| MCBF | ≥ 3 million times |