
Hikvision
0,00 ₼
| Throughput | 20 to 60 persons per minute The actual throughput is affected by the person passing rate and passing method |
| Power supply method | 100 to 240 VAC, 50 to 60 Hz |
| IR light detectors | 6 pairs |
| Lane width | 600 mm (23.62") |
| Working temperature | -20 °C to 65 °C (-4 °F to 149 °F) |
| Barrier material | Acrylic |
| Working humidity | 0% to 95% (No condensing) |
| Dimensions | With packaging: 1360 mm × 440 mm × 1200 mm (53.54" × 17.32\" × 47.24\") Without packaging: 1207 mm × 315 mm × 990 mm (47.52 × 12.40\" × 38.98\")" |
| Pedestal material | SUS304 stainless steel |
| Application environment | Indoor and outdoor |
| Approval | CE/FCC/CB/RoHS/REACH/WEEE |
| Network interface | 1 |
| RS-485 | 4 |
| RS-232 | 4 |
| Lock output | 2 |
| IO input | 2 |
| IO output | 2 |
| MCBF | >3 million times |
| Motor | Brush motor |
| Card capacity | 60,000 |
| Event capacity | 180,000 |
| Module selection | NO |
| Authentication mode | Card;Face |
| Card type | EM;M1 |
| Wall distance | 10 mm |
| Lane width | 600 |
| Recommended width | 600 |
| Pedestal length | 1200 mm |
| Pedestal width | 315 mm |
| Barrier material | Acrylic |
| Base | YES |
| Base model | DS-K3Y411X-BASE |
| Authentication exclusionary | null |
| Product type | Flap barrier |
| Remote controller type | 433 Mhz;868 Mhz |