
Hikvision
0,00 ₼
| Power supply | 12 VDC, 320 mA/24 VDC, 160 mA ± 15% |
| Working temperature | -10 °C to 55 °C (14 °F to 131 °F) |
| Working humidity | 0 to 95% (non-condensing) |
| Dimensions | 165 mm × 43.7 mm × 35 mm (6.5" × 1.7" × 1.4") |
| Material | Latch: stainless steel |
| Thrust | Max. 800 kg (1764 lb) |
| Door type | Wooden door, metal door, PVC door |
| Signal output | Dry contact signal output; NO output while locking and NC output while unlocking |