
Hikvision
0,00 ₼
| Indicator | Green: Working Status |
| Power supply | 12 VDC, 340 mA × 2 |
| Working temperature | -10 °C to 55 °C (14 °F to 131 °F) |
| Working humidity | 0 to 95 % (relative humidity) |
| Dimensions | Lock Body: 238 mm × 45 mm × 25 mm (9.4" × 1.8\" × 1.0\") Armature Plate: 182 mm × 38 mm × 12.5 mm (7.2 × 1.5\" × 0.5\")" |
| Material | Shell: hard Anodizing Electroplating Operated Lock Body: eco-friendly Nickel Electroplating Operated Armature Plate: eco-friendly Zinc Electroplating Operated |
| Thrust | Max. 280 kg (617 lb) |
| Door type | Single leaf, double leaf, wooden door, glass door, metal door, fireproof door |
| Unlock method | Current Interruption |
| Surface temperature | ≤ Ambient Temperature +20 °C (68 °F) |