
Hikvision
0,00 ₼
| Audio output | Built-in loudspeaker |
| Card type | M1 card |
| Card reading frequency | 13.56 MHz |
| Card reading distance | 0 to 4 cm |
| Card reading duration | < 1 s |
| Visitor record | 300,000 |
| Size | Main Screen (Operator): 10.1-inch 1280 × 800 Touch Screen Auxiliary Screen (Visitor): 10.1-inch 1280 × 800 Screen |
| Resolution | 1280 × 800 |
| Indicator | Red/green indicator |
| Power supply | 12 VDC, 5 A |
| Working temperature | -10 °C to 50 °C (14 °F to 122 °F) |
| Working humidity | 10% to 90% (no condensing) |
| Network interface | 1 |
| Power interface | Round |
| USB | 3 |
| Wired network | Support |
| Wi-Fi | Support, 2.4 G |
| Operation system | Android 11 |
| Pixel | 2 MP |
| Lens | 2 |
| WDR | Support |
| Video standard | PAL (Default)/NTSC |