
Hikvision
0,00 ₼
| Audio input | Not support |
| Audio output | Built-in loudspeaker |
| Face recognition distance | 0.3 m to 1.2 m |
| Face recognition accuracy rate | ≤ 99% |
| Face recognition duration | < 0.2 s |
| Card type | M1 card;DESfire card;Felica card |
| Card reading distance | 0 cm to 5 cm |
| Face capacity | 100,000 |
| Card capacity | 500,000 |
| Event capacity | 500,000 |
| Screen size | 8-inch |
| Operation method | Touch screen |
| Type | IPS |
| Resolution | 800 × 1280 |
| Video intercom | Not support |
| QR code recognition | Reserved |
| Face anti-spoofing | Support |
| Time synchronization | Support |
| Supplement light | IR supplement light |
| Power supply | 12 VDC to 16 VDC |
| Working temperature | -10 °C to 50 °C (14 °F to 122 °F) |
| Working humidity | 0 to 90% (no condensing) |
| Dimensions | 129.1 mm × 309.5 mm × 137.1 mm (5.1" × 12.2" × 5.4") |
| Application environment | Indoor |
| Language | English, Spanish (South America), Arabic, Thai, Indonesian, Russian, Vietnamese, Chinese Traditional |
| Network interface | 1 |
| Lock control | Support |
| Exit button | Not support |
| Alarm input | 2 |
| Alarm output | 1 |
| USB | 1 type-C interface |
| Wired network | 1, RJ-45 |
| Wi-Fi | Support, 2.4 G, 802.11b/g/n |
| Operating system | Android 11 |
| Lens | 2 |
| Resolution | 2 MP |
| Video standard | PAL (Default) and NTSC |