
Hikvision
0,00 ₼
| Card capacity | NA |
| Event capacity | NA |
| Person Capacity | NA |
| Configuration via PC Web | NA |
| Configuration via mobile Web | NA |
| Hik-Connect | NA |
| Multi-factor authentication | NA |
| Anti-passback | NA |
| First person in | NA |
| Hik-Partner Pro | NA |
| Audio prompt | NA |
| Fingerprint recognition | Not support |
| AP mode | NA |
| Communication protocol | NA |
| Keyfob | Support, 433 MHz/868 MHz, within 50 m |
| Throughput | 30 to 60 persons per minute The actual throughput is affected by the person passing rate and passing method. |
| Lane width | 550 mm to 1400 mm (21.65" to 55.12") |
| Pedestal material | SUS304 stainless steel 1mm |
| Indicator | Lane status indicator, authentication indicator and barrier light |
| Power consumption | Standby: 20 W Working: 65 W Peak: 160 W |
| Working temperature | -15 °C to 65 °C (5 °F to 149 °F) |
| Working humidity | 10% to 95% (No condensing) |
| Protective level | IPX4 |
| Dimensions | Without package: 1002 mm × 200 mm × 200 mm (39.44" × 7.87\" × 7.87\") With package: 1160 mm × 565 mm × 300 mm (45.66 × 22.24\" × 11.81\")" |
| Approval | CE/CB/RoHS/REACH/WEEE |
| Power supply method | Adapter: 100 to 240 VAC~, 50/60 Hz, 0.8A |
| Power supply for face recognition module | Support |
| Access controller | Not supplied |
| Supercapacitor | Not supplied |
| Network switch | Not supplied |
| Network interface | NA |
| Lock control | NA |
| Exit button | 5 |
| Alarm output | NA |
| TAMPER | NA |
| RS-485 | NA |
| RS-232 | NA |
| Wiegand | NA |
| USB | NA |
| Fire alarm input | 1 |
| Case input | NA |
| Counting output | NA |
| Wired network | Not support |
| Wi-Fi | Not support |
| Motor | BLDC motor |
| MCBF | ≥ 5 million times |
| Operating system | NA |
| Brake | Not support |
| Door open duration | 5 to 60 sec |
| IR connection | Not support |
| dToF sensor | 2 |
| Audio output | Not support |
| Volume adjustment | Not support |
| Power output | Not support |