
Hikvision
0,00 ₼
| Pedestal material | SUS304 stainless steel |
| Built-in access controller | Not support |
| Power supply | DC 12 V 2 A |
| Power consumption | 21 W |
| Working temperature | -10°C ~ 50°C (14°F ~ 122°F) |
| Working humidity | 0% to 95% (No Condensing) |
| Dimensions | Without Packaging: 900mm x φ137mm (35.4' x φ5.4') With Packaging: 1105mm x 215mm x 225mm (43.5' x 8.5' x 8.9') |
| Application environment | Indoor |
| RS-485 | 1 |
| RS-232 | 1 |
| Card capacity | 200 |
| Module selection | NO |